Spirit's Embrace

Spirit's Embrace jest komercyjną grą fantasy obecnie w trakcie produkcji. Łączy ona motywy aniołów, demonów oraz porusza temat śmierci i życia po śmierci. Planujemy wydanie gry w cenie 35 zł. Pre-order jest możliwy od promocyjnej kwoty 25 zł. Gra będzie dawała możliwość wyboru jednego z 2 opcjonalych głównych bohaterów oraz 8 różnyvh zakończeń. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące procesu produkcji znajdują się na naszym blogu oraz stronie Facebook.


Fabuła

Budzisz się w czyśćcu, w miejscu pomiędzy światami, pomiędzy Piekłem a Niebem. Nie pamiętasz kim byłeś ani jak się tu znalazłeś. Znasz jedynie swoje imię. Aby poznać prawdę o swojej przeszłości (i czy umarłeś bądź czy wciąż żyjesz) musisz udać się na niebezpieczną wyprawę. Są 3 miejsca, które musisz odwiedzić: Niebo, Piekło i ziemię. Podczas swej podróży poznasz demony, anioły, wiele dusz a nawet Śmierć we własnej osobie.


Bohaterowie


Teo/Rin

Rin i Teo Do wyboru mamy jednego z dwóch głównych bohaterów: Rin lub Teo. Imię bohatera głównego będzie można edytować.

Losy obojga bohaterów są ze sobą powiązane, jednak to od gracza zależeć będzie w jakim stopniu. Ich historie są bowiem różne.


Beliah

Beliah Rasa: demon

Wiek: starożytny

Wzrost: 170 cm

Demon tymczasowo rezydujący w czyśćcu, przebiegły i złośliwy. Beliah lubi znęcać się nad strażnikami przejścia między światami - portalu, który zwie się Zarithar. Jest on szczególnie przywiązany do anioła Mikaela, z którym jest w konflikcie od zamierzchłych czasów. Służy jako prawa ręka Mistrza Cieni - króla demonów. Pomimo swojego złego charakteru Beliah posiada również łagodną stronę osobowości.


Mikael

Mikael Rasa: anioł

Wiek: starożytny

Wzrost: 175 cm

Anioł broniący przejścia między światami. Lojalny i oddany swojej pracy. Jest bardzo opiekuńczy i niewinny, jednak cechuje go także naiwność i łatwo ulega wpływom innych. Często musi znosić dowcipy i zaczepki ze strony swojego odwiecznego rywala - Beliaha. Ulubionym kolorem Mikaela jest biel, w którą często się ubiera. Mikael nie rozumie okrucieństwa i przemocy. Jest empatyczny i współczujący w stosunku do ludzi i ich chęci przetrwania. Widząc jak nasz bohater/bohaterka doznaje amnezji, Mikael postanawia pomoc nam w odzyskaniu utraconych wspomnień.


Pan Niebios

Pan Niebios Rasa: bóstwo

Wiek: odwieczny

Wzrost: 185 cm

Personifikacja Boga. Jest ojcem wszerzeczy. Pomimo, że uważa się go za bardzo starego (odwiecznego), wyglądem przypomina młodzieńca o długich srebrnych włosach. Pan Niebios ma bardzo spokojny i łagodny temperament ale okala go aura tajemniczości. Nikt nie wie gdzie Pan Niebios podziewa się przez większość czasu ani co porabia (nawet jego księgowa). Jedna rzecz pozostaje pewna, lubi kanapki z marmoladą i masłem orzechowym.


Mistrz Cieni

Mistrz Cieni Rasa: demon

Wiek: starożytny

Wzrost: 179 cm

Personifikacja Szatana, pana ciemności i zła. Jest mistrzem podstępów i kłamstw. Prezentuje się jako bardzo elegancki mężczyzna koło 30-stki. Mistrz Cieni lubi grać w gry (często na swoim PGS) oraz prowadzi pamiętnik. Planuje intrygi jak przejąć Niebo i nie ufa nikomu poza Beliahem - jego prawą ręką.


Lucy

Lucy Rasa: ludzka dusza

Wiek: 15

Wzrost: 165 cm

Dusza nastoletniej dziewczyny, próbująca oszukać Śmierć. Lucy miała bardzo skomplikowane życie. Jej rodzice nigdy nie byli obecni w domu, więc dziewczyna musiała dbać o wszystko sama. Nauczyła się być niezależną ale w rezultacie nie miała normalnego dzieciństwa. Od najmłodszych lat nieustannie znęcały się nad nią dzieci z sąsiedztwa. Lucy nauczyła się radzić sobie z jej oprawcami i zaplanowała zemścić się po latach, jednak nigdy nie miała szans zrealizować swój plan.


Śmierć

Śmierć Rasa: nieokreślona

Wiek: ???

Wzrost: 182 cm

Śmierć jest tajemniczy i brakuje mu poczucia humoru. Jego praca polega na zbieraniu dusz z ziemi i stawianiu ich przed sądem niebiańskim, gdzie zostają one skierowane do Nieba lub Piekła. Szuka duszy młodej dziewczyny o imieniu Lucy, która nieaustannie mu ucieka.


Florianna

Florianna Rasa: anioł

Wiek: starożytna

Wzrost: 172 cm

Księgowa Pana Niebios. Florianna jest bardzo uprzejma, przyjacielska i inteligentna. Do jej obowiązków należy spisywanie, które dusze idą do Nieba, a które do Piekła. Zapisuje także i umawia spotkania dla Pana Niebios.


Sin i Ister

Sin i Ister Bliźniaczki z przeciwnymi charakterami. Sin jest niemiła i sarkastyczna podczas gdy Ister pozostaje wesoła i pełna optymizmu (niezbyt demoniczna natura). Siostry nieustannie się kłócą i sobie zaprzeczają, Uwielbiają biżuterię i rozmaite rodzaje drogich akcerorii (pomimo, że rzadko je noszą).


Święty Piotr

Święty Piotr Strażnik Bram Niebios. Jest staruszkiem, który pilnuje przejścia do Niebia, pozwalając przejść tylko tym, którzy posiadają specjalne pozwolenie. Święty Piotr jest bardzo cichą osobą. Posiada pęk kluczy i tylko on wie cóż owe klucze otwierają.


Gabriel

Gabriel Archanioł nadzorujący pracę Mikaela. Jest zawsze zajęty i rzadko kiedy ma chwilę wolnego. Gabriela cechuje dobrze zbudowana sylwetka oraz protekcjonalne spojrzenie, nadające mu wygląd strażnika Nieba.


Puszek

Fluffy Diaboliczny pies Mistrza Cieni. Prezent od Pana Niebios. Puszek posiada mroczną stronę, pod wpływem złości przemienia się w ogromną bestię z ogromnym apetytem (zwłaszcza na słodycze).


Trailer


NOTATKI KOŃCOWE

Spirit's Embrace jest visual novelą należącą do Pandoneum Studio. Gra jest tworzona na silniku Ren'Py i zostanie wydana na platformę Windows, Mac i Linux oraz w wersji mobilnej na smartfony.

Character design & art - Aeghite
Scenariusz i programowanie - Aeghite, Helfirer
Tła - Aeghite
GUI design - Aeghite
Muzyka - INCOMPETECH, NEWGROUNDS
SFX - FreeSound


Zakup

Pre-order

25 PLN


W celu pobrania gry należy dokonać zakupu gry w cenie 25 zł. W ten sposób uzyska się dostęp do następujących plików:

Spirit's Embrace (Windows)
Spirit's Embrace (Mac)
Spirit's Embrace (Linux)
Spirit's Embrace (mobile applications)


Ściągnij demo

Download Spirit's Embrace (Windows)
Download Spirit's Embrace (Mac)
Download Spirit's Embrace (aplikacje mobilne)


Screenshots